close
دانلود فیلم
پایان نامه های جهانگردی
پروژه توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی - دانلود رایگان

هدف از انجام این پروژه بررسی توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و مسائل مختلف حول این مبحث میباشد.

جزئیات بیشتر این محصول:

پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی
عنوان کامل:  توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی
دسته: جهانگردی
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات پروژه: ٨۴

______________________________________________________
بخشی از مقدمه:
درتحقیق حاضر سعی شده با توجه به بحث امنیت ملی که به عنوان یکی از مهمترین مسائل موجود در یک کشور می باشد به مسأله توریست که تأثیر بر امنیت ملی دارد، پرداخته شود که روش موجود کتابخانه ای می باشد.
تحقیق دارای ۵ فصل می باشد که در فصل اول به بیان مسأله، اهمیت و اهداف پژوهش پرداخته شده ضمناً سؤالات پاسخ داده شده در پژوهش و تعاریف و اصطلاحاتی که رد تحقیق ارائه گردیده بیان شده است.
در فصل دوم به بررسی پیشینه موضوع، در فصل سوم به بیان روش تحقیق پرداخته شده است. 
در فصل چهارم به توصیف و تحلیل یافته ها در ٨ بخش (انگیزه های جهانگردی و انواع جهانگرد- حقوق و تکالیف جهانگردان غیر مسلمان در کشور- اثرات جهانگردی و حضور توریست در کشور- امنیت و تأثیر جهانگردی بر آن- عوامل مهم در رونق جهانگردی- روش جاری و تخلفاتی که علیه و توسط توریست در کشور انجام می شود- آمار مربوط به توریست ها و علل عقب ماندگی صنعت توریسم در کشور) پرداخته شده است.
در فصل پنجم نتایج تحقیق و سپس پیشنهادات ارائه گردیده است.
«توضیحات بیشتر»
دانلود رایگان تحقیق جذابيت هاي توريسم،جهانگردی

 

انواع جهانگردي
تا قبل از جنگ جهاني اول ، امكانات تفكيك اشكال جهانگردي با توجه به طبقات وجود نداشت ، در حالي كه امروزه بايد عوامل را مورد استفاده قرار دهد كه اين عوامل شامل زمان ، مكان ، انگيزه و هدف است با توجه به مدت زمان اقامت و يا عبارتي ديگر طول مدت مسافرت مي توان از جهانگردي كوتاه مدت و جهانگردي دراز مدت صحبت نمود و آنها را از يكديگر تفيكيك كرد. فصل سال نيز مي توان از جهانگردي كوتاه مدت و جهانگردي دراز مدت صحبت نمود و آنها را از يكديگر تفكيك كرد . فصل سال نيز مي تواند دو نوع از جهانگردي را كه شامل توريسم زمستاني (از آبان تا فروردين ) و توريسم تابستاني (از ارديبهشت تا مهرماه ) است ، مشخص نماید . مکان مسافرت و یا محل اقامتی که توریست انتخاب می کند ، نیز ، شکل معینی را عرضه می دارد . اقامت ممکن است در هتل ، کمپینگ ، ویلای شخصی و یا خانه های اجاره ای باشد. انجام چنین مسافرت هایی معمولاً توسط وسایط حمل و نقل زمینی ، هوایی و یا دریایی صورت می گیرد که این عامل نیز خود می تواند شکل خاصی از جهانگردی را بنام جهانگردی زمینی ، هوایی و دریایی را به وجود آورد.


«توضیحات بیشتر»
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید